SOFI design 

SOFI design je malá, téměř rodinná společnost, která reprezentuje vše, co by si zákazník mohl přát od vysněné koupelny. SOFI Koupelnové studio praha vzniklo před 20 lety, kdy se jako jedno z prvních začalo orientovat na prvotřídní materiál z Itálie, který se využívá po celém světě na ty nejluxusnější koupelny.
Sofistikovaný design (odtud název SOFI design) vám studio pomůže navrhnout od první kachličky po kompletní zhotovení koupelny. Vzhledem k faktu, že koupelnu lidé mění jen párkrát za život (a občas ani to ne), je dobré využít profesionálních služeb špiček v oboru, díky kterým zamezíte častým nešvarům, jako je například špatné osvětlení, nepraktický dlažební obklad či nedobře rozmístěné koupelnové vybavení. SOFI design vám pomůže předejít častým chybám, kterých se dopouští většina samouků v designování koupelen. Zároveň vám koupelnové studio přiřadí jednoho kolegu, který vás detailně provede celým návrhem a realizací.

Prvodně si sami zvolíte, jak byste chtěli, aby vaše designová koupelna přibližně vypadala. Výběr dlažby, obkladů a rozmístění spotřebičů vám ulehčí stovky možných návrhů k inspiraci. Po návrhu koupelny a jejího ideálního designu s vámi konzultant firmy SOFI design provede 3D vizualizaci, vše tak uvidíte detailně a ve stylu, v jakém bude koupelna finálně vypadat. 

SOFI design vám pomůže s finální realizací koupelny. Kontaktujte společnost na webových stránkách pro rychlou konzultaci.

 

 

4WORKS

Za více než 5 let stihla společnost 4WORKS přes 1000+ projektů ve výrobě webových stránek na míru, e-shopů a v digitálním marketingu. Tým 4WORKS se zaobírá vývojem webových stránek ve svém komplexním smyslu, tak aby web prodával, informoval či prezentoval vybranou společnosti či jedince.
Důležité je přesné zaměření na cíle tvořených stránek, díky kterému zákazníka provedete webem tak, jak vy potřebujete (UI – user interface). Moderní design zachytí smysly a podtrhne vaší identitu, takže si bude uživatel pamatovat, kam se chce vrátit. Vhodně vymyšlené texty fungují jako online obchodní zástupce.
V dnešní době duplicitních webů, které vypadají jak z továrny, je snadné zaniknout a zmizet v šedi. 4WORKS zaručuje web vytvořený na profesionální úrovni, který 100 % seriózně reprezentuje vaše podnikání a plní vaše obchodní cíle.

 

Tým 4WORKS se skládá z profesionálů na různá specifická odvětví od webdesignu přes programování až po digitální marketing. PPC kampaně (FB, Google Ads) výkonnostně podpoří sílu vašeho prodeje, SEO tvoří dlouhodobou základnu vašich zákazníků či uživatelů vašeho webu. Spolu se správně nastaveným webem tvoří marketing hlavní kostrou úspěšného online podnikání. 

Zajímá-li vás odhad ceny nových webových stránek, přečtěte si náš detailní článek – na kolik vyjde nový web?, který vám udělá během pár chvil přesnou představu. 

Pro návrh webdesignu zdarma či konzultaci ohledně jakékoliv práce v tvorbě webů, eshopů a marketingu kontaktujte 4WORKS na stránkách posunemevasvys.cz